Kb Project Kids

 

Materiały czyli sklejka i farby 

są ekologiczne (certyfikowane)

 

Meble budowane 

bez wkrętów

 

Przeznaczone dla dzieci 

od 3 lat

 

Dotychczasowa działalność naszej firmy KB PROJECT skierowana była do odbiorców dorosłych. Wielu z nich to młodzi ludzie, którzy cieszą się już z bycia rodzicami lub też planują powiększenie rodziny. Realizacje nasze są wykonywane zawsze z dużą starannością i dbałością o każdy szczegół – stąd też czas na montaż u klienta nie jest ograniczony u nas sztywnymi godzinami pracy. Dlatego zdarza się nam, iż dzieci naszych klientów ośmielone naszą dłuższą obecnością oferują swoją pomoc. Najczęściej jest to roznoszenie narzędzi po całym domu lub chęć użycia wkrętarki bądź takera.... W takich chwilach dużo hartu ducha należy wykazać i cierpliwości, by odwieść pociechy od upragnionej realizacji nieuniknionej katastrofy. ...

I tu narodził się pomysł mebelków dziecięcych, które nie będą jedynie formą użytkową, ale również inicjatorem kreatywnych zabaw dziecięcych. No bo któż jak nie dziecko w taborecie w kształcie wozu strażackiego zobaczy siebie jako strażaka ? Albo siedząc na krzesełku w formie rakiety nie stanie się odważnym zdobywcą kosmosu ? Dodajmy do tego sznurówki, linki, sznurki, które można przewlekać przez liczne otwory w mebelku, boki pomalowane farbą magnetyczną lub tworzącą powłokę tablicy do pisania kredą ... i już można przejść do następnej zabawy.

Musimy Państwu zdradzić, iż dopiero produkcja mebli dziecięcych uświadomiła nam bezcenną wartość dodaną – jaką jest uśmiech i radość dziecka z użytkowania naszych mebelków.

I tak to się właśnie zaczęło...:-)

Propozycje, które przedstawiamy obejmują krzesełka, taborety i stoliki wykonane z naturalnej sklejki pomalowanej ekologicznymi farbami wodnymi i atestowanymi lakierami.Ponadto wykonane są one z bardzo trwałych i odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia materiałów. Mamy więc pewność, iż przez długi czas będą w ciekawy sposób wzbogacać niejedną dziecięcą aranżację.

Realizacje

sie 10 2017
sie 03 2017
lip 17 2017
lip 11 2017

Facebook